Kinstone 10.1 inç Tablet PC 7500mAh 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD
| Adedi: | Pazarlık edilebilir |
10.1" FHD Android 14 Tablet
Tablet teknolojisindeki en son yenilikleri 10.1" FHD Android 14 Tablet ile deneyimleyin. Hem iş hem de eğlence için tasarlanan bu tablet, güçlü özellikleri ve zarif tasarımıyla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
En yeni Android 14 işletim sisteminin, uzun ömürlü 7500mAh pilin ve en sevdiğiniz anları yakalamak için çift kameraların avantajlarından yararlanın. 1920x1080 FHD IPS ekran, geniş görüş açılarıyla çarpıcı görseller sunar.
Ana Avantajlar:
- En Yeni Android 14: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü Pil: Uzun süreli kullanım için 7500mAh pil.
- FHD Ekran: 1920x1080 çözünürlüklü 10.1" IPS ekran.
- Çift Kameralar: Ön ve arka kameralarla anılarınızı yakalayın.
- Zarif Tasarım: Premium bir görünüm ve his için sanatsal işçilik.
İdeal: Ofis üretkenliği, eğlence, eğitim ve hareket halindeyken kullanım için.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Dört çekirdekli T310/ T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 (Opsiyonel) |
| LCD Ekran | 1920*1080 IPS FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB/6GB |
| ROM (depolama) | 32GB/64GB/128GB |
| Kamera | 2MP+5MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G+BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/7500MAH (Opsiyonel) |
| Renk | Uzay Grisi/ Gümüş/Siyah |