OEM Fabrikası | Yüz Tanıma Kamerası, Tuş Takımı, A4 Rapor Yazıcısı, Hasta Kimlik Kartı ve Sosyal Güvenlik Kartı Okuyucusu ile Donatılmış 23,6 inç Büyük Hastane Self Servis Kiosku
23.6 inç Self-Service Sipariş Kiosku Serisi
Bu yeni nesil akıllı kendi kendine hizmet kiosku işletmelerin operasyonel verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor.QR kodu ile kendi kendine sipariş ve ödemeyi destekler., keskin ve canlı görüntüler sağlayan 23.6 inçlik Full HD ekranla donatılmıştır.Müşteri deneyimini iyileştirmek ve işlem süreçlerini büyük ölçüde basitleştirmek.
Ana Avantajlar:
- Müşteri Deneyimi Geliştirme
- Otomatik Tarama ile Hızlılaştırılmış İşlemler
- Yüksek çözünürlüklü 23.6 inçlik FHD ekran
- Çeşitli Endüstrilerde Çeşitli Uygulamalar
- Çoklu CPU Seçenekleri ile Güvenilir Performans
Hedef endüstriler:
Perakende, Misafirperverlik, Sağlık, Ulaşım ve daha fazlası.
Uygulamalar:
Kendi başına kontrol, Bilgi Kiosku, Bilet, Yol Bulma.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Dış | MSR/NFC Kod tarayıcısı/Termal yazıcı |
| CPU | RK3568/RK3566/RK3576 |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Hafıza | 2GB/4GB/6GB/8GB |
| Sabit Disk | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| LCD | 23.6" 1920*1080 FHD IPS |
| Temel | Metal |
| Interace | DC + VGA + RJ45 + Ses çıkışı + kulaklık / mikrofon por / USB2.0 * 2 + USB3.0 * 2 |
| İsteğe bağlı | Wi-Fi, Bluetooth. |