TAB-102QC Kinstone 10.1 inç Tablet PC 6000mAh 32GB Dört Çekirdekli Incell FHD BOE LCD
| Adedi: | bilinmiyor |
10.1" Android 12 Tablet
10.1" Android 12 Tablet ile en son tablet teknolojisini deneyimleyin. Çok yönlü tasarlanmış bu tablet, iş, öğrenme ve eğlenceyi tek bir zarif cihazda kusursuz bir şekilde birleştirir.
Canlı bir HD ekranı ve uzun ömürlü bir pil ile hareket halindeyken verimli ve eğlenceli olabilirsiniz.Çift kamera ile anıları yakalayın ve dört çekirdekli işlemci ile pürüzsüz performansın tadını çıkarın.
Ana Avantajlar:
- En son Android 12 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve geliştirilmiş güvenliğin tadını çıkarın.
- Uzun ömürlü 6000mAh pil:Gün boyunca şarj konusunda endişelenmeden enerji kullanın.
- Çift Kamera:Fotoğraf çek ve video görüşmeleri kolaylıkla yap.
- 10.1" HD IPS Ekranı:Canlı görüntüler ve keskin detaylar deneyimleyin.
- Amiral gemisi tasarımı:Üst düzey bir görünüm ve hissin tadını çıkarın.
İdeal olarak:
- İş profesyonelleri hareket halinde
- Öğrenme ve araştırma için öğrenciler
- Oyun ve akış için eğlence meraklıları
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | A133 Dört çekirdekli ARM Cortex•-A53@1.6Ghz |
| LCD Ekranı | 800*1280 IPS FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | Ön 2.0MP/5.0MP+ Arka 5.0MP/8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n + Bluetooth |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/5000MAH |
| Renk | Koyu gri/gri/mavi/koyu mavi |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()