Kinstone 14.1 inçlik 2'de 1 İş Bilgisayarı
Kinstone 14.1 inçlik iş dizüstü bilgisayarı çok yönlü ve güçlü bir bilgisayar çözümü sunar.dizüstü bilgisayar ve tablet modları arasında sorunsuzca geçebilirsiniz, iş akışı ihtiyaçlarınıza uyarlanarak.
Intel® ADL-N/TWL işlemcileri ile çalışan bu dizüstü bilgisayar, günlük görevler ve zorlu uygulamalar için güvenilir performans sağlar.Aygıtı özel gereksinimlerinize göre uyarlamak için bir dizi isteğe bağlı bellek ve depolama yapılandırması arasından seçin.
- Çok yönlü 2'de 1 tasarımı:Laptop ve tablet modları arasında sorunsuzca geçiş yap.
- Güçlü Intel® işlemciler:Tüm görevleriniz için güvenilir performans deneyin.
- Özelleştirilebilir yapılandırmalar:İhtiyaçlarınıza uygun bellek ve depolama seçeneklerini seçin.
- Canlı 14.1 inçlik ekran:1920*1080 çözünürlüğü ile net görüntülerden keyif alın.
Hedef endüstriler:İşletme, Eğitim, Yaratıcı Profesyoneller
Uygulamalar:Ofis verimliliği, sunumlar, içerik oluşturma, uzaktan çalışma.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| - OS. | Windows 10/Windows 11/Linux |
| CPU | Intel® ADL-N/TWL N95/N100/N150 Intel 12Gen/13Gen/i3/i5/i7/i9 (herhangi bir seçenek yok) |
| LCD | 14.1" 16:9, 1920*1080 |
| Anımsamak | 4GB/8GB/12GB/16GB (Farklı) |
| Depolama | MAX ITB (128GB/256GB/512GB isteğe bağlı) |
| Kamera. | 1MP/2MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11ax/WIFI 802.11ac (Farklı) |
| Akü | 4000mAh |
| Dokunmak | 10 noktalık dokunuş |
| Malzeme | Alüminyum |
| I/O PORT | MINI HDMI*1, Type C 2.0*2, 1*3.5mm Combo, 1*USB Micro HDMI*1 |