102SQ-L Kinstone 10.1 inç Android 12 Tablet, 3GB/4GB/6GB RAM 16GB/32GB/64GB/128GB ROM (512GB'a kadar), 4G LTE Sekiz Çekirdekli FHD Ekran
10.1" Android 12 Tablet
10.1"lik Android 12 Tablet'imizle tablet teknolojisinde en son gelişmeleri deneyimleyin.Bu tablet hem üretkenlik hem de eğlence için tasarlanmıştır..
Ana Avantajlar:
- En son Android 12 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve güvenlik güncellemelerinin tadını çıkarın.
- Şaşırtıcı ekran:10.1" IPS FHD (1920*1200) ekranı.
- Uzun ömürlü batarya:Uzun süreli kullanım için 7000mAh pil.
- Güçlü Performans:Pürüzsüz çoklu görev için sekiz çekirdekli işlemci.
- Çift Kamera:5MP + 8MP veya 13MP kameralarla anıları yakalayın.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal Hareketlilik ve Kişisel Eğlence.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC9863A Sekiz çekirdekli ARM Cortex-A55 1.6GHz |
| LCD Ekranı | 10.1"/800*1280 IPS/ 1920*1200 FHD G+G |
| RAM | 3GB/4GB/6GB DDR3 |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | 5MP + 8MP / 13MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n/AC. 2.4Ghz+5.0Ghz |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Micro USB/ C Tipi |
| Akü | 3.7V/7000MAH Seçenek |
| BT sürümü | 4.0/5.0 |
![]()
![]()
![]()
![]()