Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Oteller, süpermarketler, catering mağazaları ve diğer yerler için uygun 15,6 inç L Şekilli Masaüstü Reklam Oynatıcı.
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-LA15601ZYA
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
15,6 İnç L Şekilli Masaüstü Reklam Oynatıcısı
Siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımı için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama sayesinde kolay kullanım ve yönetim. Dahili olarak Android/X86 anakartlarla uyumludur. Genel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığını kullanır.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:15,6” 1920*1080 Ekran (10,1" İsteğe Bağlı).
- Parlaklık:≥250cd/m2.
- İkili sistem:Android10.
- Dokunmatik Modül:G+G.
Uygulama Senaryoları:
Oteller, süpermarketler, catering mağazaları ve diğer yerler için uygundur.
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün Adedi: Teklif İste
FOB Fiyatı: 0
Paketleme ve Teslimat: Bize Ulaşın
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 15,6" (10,1" İsteğe Bağlı) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | ≥250cd/m2 |
| İşlemci | A133 Cortex-A53 1,6 GHz |
| Çift İşletim Sistemi | Android10 |
| Hafıza | DDR2GB |
| Depolamak | 16 GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4 |
| Bluetooth | BT4.2 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB*2, Ses Jakı, TF*1, DC IN, RJ45 |
| Malzeme | Plastik |