Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Oteller, süpermarketler, catering mağazaları ve diğer yerler için uygun 18,5 inç L Şekilli Masaüstü Reklam Oynatıcı.
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-LA18501JSA
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
18.5-inç L şeklinde masaüstü reklam oynatıcısı
Kara ekran sorunları olmadan yarı açık kullanım için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik serbest bırakımı ile kolay işleme ve yönetime.Android/X86 ana kartları ile içsel olarak uyumluGenel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığı kullanır.
Ana Avantajlar:
- Gelişmiş çözünürlük:18.5× 1920*1080 Ekran.
- Parlaklık:≥ 250cd/m2.
- Çift sistem:Android 10.
- Dokunma modülü:G+G.
Uygulama senaryoları:
Oteller, süpermarketler, restoranlar ve diğer yerler için uygundur.
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün MOQ: Teklif talep et
FOB Fiyatı: 0
Ambalaj ve Teslimat: Bizimle İletişim
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 18.5 inç |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | ≥ 250cd/m2 |
| CPU | A133 Cortex-A53 1,6 GHz |
| Çift İşletim Sistemi | Android10 |
| Hafıza | DDR 2GB |
| Depolama | 16 GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4 |
| Bluetooth | BT 4.2 |
| I/O Port | USB*2, Audio Jack, TF*1, DC IN, RJ45 |
| Malzeme | Metal |