24 inç LCD monitör, duvara monte ticari dijital tabela, catering için elektronik menü ekranı, Wi-Fi ve Android sistemine sahip fitness interaktif hepsi bir arada makine
| Adedi: | bilinmiyor |
KS-240RA-W Akıllı Ekran
KS-240RA-W ile geleceğin etkileşimli ekranlarını deneyimleyin. Bu akıllı ekran en son teknolojiyi kullanıcı dostu bir tasarımla birleştirir.Kesintisiz bağlantı ve çok yönlü işlevsellik sunar.
Bulut akıllı kontrol için yerleşik WIFI 2.4G / 5G'nin tadını çıkarın, kolay navigasyon için hassas bir dokunmatik arayüz, gelişmiş çoklu görev için ücretsiz bölünmüş ekran yetenekleri,ve çeşitli içerik görüntülemek için birden fazla oynatma modu.
Ana Avantajlar:
- Kablosuz ve hücresel bağlantı:WiFi 802.11b / g / n / ac ve LTE modülü ile donatılmış, yemek senaryoları için istikrarlı ve güvenilir ağ bağlantısı sağlar.
- Android Dijital Menü Ekranı:Esnek uygulama özelleştirmesini ve sistem yükseltmesini destekleyen Android işletim sistemiyle uyumludur.
- Yüksek performanslı işlemci:Rockchip RK3288/3566 dört çekirdekli CPU ile en fazla 2.0GHz frekansı ile sorunsuz çalışmayı ve hızlı yanıtlamayı sağlar.
- 24 inç büyük ekran:1920*1080 çözünürlüğü canlı renkler ve hassas açık görseller sunar.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Perakende mağazaları, misafirperverlik hizmetleri, eğitim kurumları, kurumsal ofisler, dijital işaretleme, fitness interaktif kioskları.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 24 inç. |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 IPS |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| CPU | RK3288 / 3566Farklı, Dört çekirdekli ARM Cortex-A17 1.8Ghz |
| Sistem Sürümü | Andriod 9.0 |
| Hafıza | DDR2GB |
| Depolama | 32GB |
| WIFI | 802.11a/b/g/n AC (2.4Ghz+ 5GHz) 2x2 MIMO |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| I/O Port | Hafıza kartı soketi/OTG USB 2.0*1/ Veri USB 2.0*1/Kulayıcı jack /RJ45/HDMI/DC IN |
| Güç | DC 12V 5A |