23,6 inç kavisli LCD monitör, duvara monte ticari dijital tabela, ikram için elektronik menü ekranı, Wi-Fi ve Android sistemine sahip fitness etkileşimli hepsi bir arada makine
| Adedi: | bilinmiyor |
KS-236RA-C Akıllı Ekran
KS-236RA-C ile geleceğin etkileşimli ekranlarını deneyimleyin. Bu akıllı ekran, son teknolojiyi kullanıcı dostu bir tasarımla birleştirir.Kesintisiz bağlantı ve çok yönlü işlevsellik sunar.
Bulut akıllı kontrol için yerleşik WIFI 2.4G / 5G'nin tadını çıkarın, kolay navigasyon için hassas bir dokunmatik arayüz, gelişmiş çoklu görev için ücretsiz bölünmüş ekran yetenekleri,ve çeşitli içerik görüntülemek için birden fazla oynatma modu.
Ana Avantajlar:
- Kablosuz ve hücresel bağlantı:WiFi 802.11b / g / n / ac ve LTE modülü ile donatılmış, yemek senaryoları için istikrarlı ve güvenilir ağ bağlantısı sağlar.
- Android Dijital Menü Ekranı:Esnek uygulama özelleştirmesini ve sistem yükseltmesini destekleyen Android işletim sistemiyle uyumludur.
- Yüksek performanslı işlemci:Rockchip RK3288/3566 dört çekirdekli CPU ile en fazla 2.0GHz frekansı ile sorunsuz çalışmayı ve hızlı yanıtlamayı sağlar.
- 23.6 inç büyük ekran:1920*1080 FHD çözünürlüğü canlı renkler ve hassas net görseller sunar.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Perakende mağazaları, misafirperverlik hizmetleri, eğitim kurumları, kurumsal ofisler, dijital işaretleme, fitness interaktif kioskları.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 23.6 inç. |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 IPS |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| CPU | RK3288 /3566 /3399 Seçenek, vb. Dört çekirdek 1.8Ghz |
| Sistem Sürümü | Andriod 9.0 |
| Hafıza | DDR2GB |
| Depolama | 32GB |
| WIFI | 802.11a/b/g/n AC (2.4Ghz+ 5GHz) 2x2 MIMO |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| I/O Port | Hafıza kartı soketi/OTG USB 2.0*1/ Veri USB 2.0*1/Kulayıcı jack /RJ45/HDMI/DC IN |
| Güç | DC 12V 5A |