Etkileşimli Self-Servis Kiosk
İşletmenizi son teknoloji ürünü etkileşimli self-servis kioskumuzla güçlendirin. Sorunsuz müşteri etkileşimi ve verimli operasyon için tasarlanmış bu kiosk, kendi kendine kod tarama ödemelerini destekler ve canlı bir 32" Full HD ekran sunar.
Şık tasarımı ve gelişmiş özellikleri, onu çeşitli sektörler için mükemmel bir çözüm haline getirerek müşteri deneyimini geliştirir ve işlemleri kolaylaştırır.
Ana Faydalar:
- Geliştirilmiş Müşteri Deneyimi
- Kendi Kendine Tarama ile Kolaylaştırılmış İşlemler
- Yüksek Çözünürlüklü 32" FHD Ekran
- Sektörler Boyunca Çok Yönlü Uygulamalar
- Birden Fazla CPU Seçeneği ile Güvenilir Performans
Hedef Sektörler:
Perakende, Konaklama, Sağlık, Ulaşım ve daha fazlası.
Uygulamalar:
Self-Checkout, Bilgi Kiosku, Biletleme, Yol Bulma.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Tarayıcı | Destek |
| CPU | RK3288/ RK3566/ RK3568/RK3399/RK3588/MTK/Qualcomm @1.8Ghz ~2.4Ghz |
| G/Ç PORTU | USB 2.0*2, TYPE C*1, Ses Jakı*1, RJ45*1, HDM*1, (Opsiyonel) |
| Baskı | Destek (kağıt boyutu 80MM) |
| LCD | 32" 1920*1080 FHD IPS |
| BELLEK | 2GB/4GB/6GB |
| DEPOLAMA | 8GB/32GB/64GB/128GB |
| Dokunmatik Panel | Kapasitif 10 noktalı dokunmatik |
| Wifi | 802.11 b/g/n 2.4Ghz |