Tablet PC
Güçlü ve çok yönlü Tablet PC'miz ile tablet teknolojisindeki en son yenilikleri deneyimleyin. En yeni Android 13 işletim sistemi, uzun ömürlü 7000mAh pil ve çift kameralarla donatılmış bu tablet, hem iş hem de eğlence için mükemmeldir.
- En Yeni Android 13: En yeni özellikleri ve geliştirmeleri deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü Pil: Uzun süreli kullanım için 7000mAh pil.
- Çift Kameralar: 5MP ön ve 13MP arka kameralarla anılarınızı yakalayın.
- FHD In-cell Ekran: 1200*2000 FHD In-cell ekranda net görselleri deneyimleyin.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar: Eğitim, Eğlence, Üretkenlik ve Mobil Bilişim.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 13 |
| İşlemci | T616 |
| LCD Ekran | 1200*2000 FHD In-cell |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| ROM (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | AC WIFI 802.11 b/g/n/ac 2.4GHz + 5GHz |
| Güç | 5.0V/2.5A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.8V / 7000mAH |
| Renk | Gri |