10.36 inç tablet
Çeşitli tablet çözümümüzle kusursuz performans ve çarpıcı görselleri deneyimleyin.
Bu tablet, dayanıklı bir donanım tasarımı ile kaplı canlı bir 10.36 inçlik inkell ekranına sahiptir. 246.6 * 156 * 7.8MM ölçümlü, hem taşınabilir hem de sağlamdır.4 tane BOX hoparlörüyle sürükleyici sesin tadını çıkarın.Çok renkli seçenekler, uygun bir doklama deliği ve güvenli bir parmak okuma aynası ile deneyiminizi özelleştirin.
Ana Avantajlar:
- Sürükleyici Ekran:10.36 inçlik ekranın net görüntüsünden keyif alın.
- Dayanıklı tasarım:Uzun süreli güvenilirlik için yüksek kaliteli donanımla inşa edilmiş.
- Geliştirilmiş Ses:4 BOX hoparlör sistemiyle zengin ses deneyimleyin.
- Özelleştirilebilir seçenekler:İhtiyaçlarınıza uygun birçok renk ve özellik arasından seçin.
- Güvenli Erişim:Verilerinizi entegre parmak okuma aynası ile koruyun.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal Hareketlilik, Dijital İşaret.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Dört çekirdekli T310/ T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 ((Farklı) |
| LCD Ekranı | 1920*1080 IPS FHD |
| ROM | 2GB/3GB/4GB/6GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | 2MP + 5MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/7500MAH (Fonksiyonel) |
| Renk | Uzay Gri/Gümüş/Siyah |