10.1" FHD Android 14 Tablet
10.1" FHD Android 14 Tablet'imizle tablet teknolojisinde en son gelişmeleri deneyimleyin.Bu tablet güçlü performans ve çarpıcı bir ekranla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
Ana Avantajlar:
- Son Android 14 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve güvenlik güncellemelerinin tadını çıkarın.
- Uzun ömürlü batarya:Uzun süreli kullanım için 7500mAh pil.
- Çift Kamera:Ön (5MP) ve arka (13MP) kameralarla anıları yakalayın.
- FHD ekranı:10Canlı görüntüler için.1" IPS 1920x1080 ekranı.
- Çeşitli Kullanım:Ofis, iş, dinlenme ve eğlence için idealdir.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal ve Kişisel Kullanım.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Dört çekirdekli T310/ T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 (Farklı) |
| LCD Ekranı | 1920*1080 IPS FHD |
| ROM | 2GB/3GB/4GB/6GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | 2MP + 5MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/7500MAH (Farklı) |
| Renk | Uzay Gri/Gümüş/Siyah |