Yüksek Performanslı El Konsolu
Son teknoloji taşınabilirlik ve performans için tasarlanmış bu konsol, sorunsuz ve sürükleyici bir deneyim sunar.
Yüksek kaliteli bir işlemci ve zengin aksesuarlar ile donatılmış bu konsol, ebeveyn kontrolü özellikleri sunar ve küresel bir kitle için birden fazla dili destekler.
- Ebeveyn Kontrolü
- Kesin bir performans için üst düzey işlemci
- Çok Dilli Destek
- Geliştirilmiş Oyun Deneyimi için Sağlam Tasarım
Hedef endüstriler:Oyunlar, Eğlence, Eğitim
Uygulamalar:Mobil Oyunlar, Eğitim Araçları, Eğlence Sistemleri
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 11 |
| İşlemci | R7-7840U/R5-7640U |
| LCD Ekranı | 1920*1080 |
| ROM | 16 GB |
| Rom (depolama) | 32GB |
| Kamera. | N/A |
| Wi-Fi | Wifi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/6E desteği |
| Çıkış | PD 65W |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Girdi | AC 100~240V |
| Renk | Mavi pembe beyaz. |