7" Çocuk Tableti
Çocuklar için özel olarak tasarlanmış, güvenli ve eğitici bir dijital deneyim sunan mükemmel tablet. Önceden yüklenmiş öğrenme oyunları ve eğitici uygulamalarla bu tablet, çocukların öğrenirken ilgisini canlı tutar.
Kullanımı kolay ebeveyn denetimleri ve çocuk kilidi özelliği ile ebeveynler güvenli bir gezinme ortamı sağlayabilir. 7" HD ekran, oyunlar, videolar ve eğitici içerikler için canlı bir görüntü sunar. 2GB RAM ve 32GB ROM ile donatılmış olup, çocuğunuzun tüm ihtiyaçları için bol depolama alanı ve sorunsuz performans sunar.
- Önceden yüklenmiş öğrenme oyunları ve eğitici uygulamalar
- Kullanımı Kolay Ebeveyn Denetimi
- Ebeveyn denetimi ve çocuk kilidi
- 7" Tablet HD Ekran
- 2GB RAM + 32GB ROM
Hedef Sektörler:Eğitim, Çocuk Eğlencesi
Uygulamalar:Evde Öğrenme, Hareket Halinde Eğlence
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | A133 / RK3326S Dört çekirdekli, 1.5GHz |
| LCD Ekran | 7" 1024x600 TN / IPS |
| Kamera | 0.3MP+2.0MP / 2.0MP+5.0MP |
| Pil | 3.7V/2800-3000mAh |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Güç adaptörü | 5.0V/1.5A |
| Hoparlör | Dahili 8Ω/1W hoparlör x 2 |
| SD kart | TF*1(Maks*128GB) |