Kinstone 11.97 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 11,97 inç Tablet PC
Kinstone 11,97 inç Tablet PC ile performans ve stilin mükemmel uyumunu deneyimleyin. Hem profesyonel üretkenlik hem de sürükleyici eğlence için tasarlanan bu tablet, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Uzun ömürlü 8000mA / 3,8V pil, çift kameralar (Ön 5MP FF, Arka 13MP AF) ve 10 noktalı kapasitif dokunmatik özellikli muhteşem 2000*1200 FHD ekrana sahip Kinstone Tablet PC, iş ve oyun için ideal yol arkadaşınızdır.
Anahtar Faydalar:
- Uzun Pil Ömrü: Yüksek kapasiteli pil ile saatlerce kesintisiz kullanımın keyfini çıkarın.
- Her Anı Yakalayın: Muhteşem fotoğraflar ve görüntülü aramalar için yüksek çözünürlüklü çift kameralar.
- Sürükleyici Ekran: Olağanüstü bir izleme deneyimi için canlı ve net FHD ekran.
- Amiral Gemisi Tasarımı: Premium bir görünüm ve his için sanatsal işçilik.
- Çok Yönlü Kullanım: Ofis işleri, eğlence ve dinlence için mükemmeldir.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: İş profesyonelleri, öğrenciler, yaratıcı sanatçılar ve çok yönlü ve güçlü bir tablet deneyimi arayan herkes.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 15 |
| İşlemci | Spreadtrum T606 Çift çekirdekli A75 |
| LCD Ekran | 11,97 inç 2000*1200 FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/256GB İsteğe Bağlı |
| Kamera | 5,0 MP /13,0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2,4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V 2A / 9V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3,8V/8000-10000mAH (27W) |
| Renk | Mavi yeşil lacivert siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()