102TE-L Kinstone 10.1 inç Tablet PC Sekiz Çekirdekli 2.0GHz, Incell FHD LCD Type C, 2GB/3GB/4GB+16GB/32GB/64GB
| Adedi: | detaylar için iletişim |
10.1" Android 12 Tablet
10.1"lik Android 12 Tablet'imizle en son tablet teknolojisini deneyimleyin.Bu tablet, kullanıcı deneyimini kusursuz ve sürükleyici bir şekilde sunar.Hem iş hem de eğlence için mükemmel, performans, taşınabilirlik ve stili birleştirir.
Ana Avantajlar:
- En son Android 12 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve güvenlik güncellemelerinin tadını çıkarın.
- Güçlü Sekiz çekirdekli işlemci:Sade bir çok görev ve duyarlı performans deneyimi.
- Uzun ömürlü batarya:5000mAh pille saatlerce üretken veya eğlenceli kalın.
- Şaşırtıcı FHD Ekranı:1920x1200 IPS ekranıyla canlı görsellere dalın.
- Şık ve Şık Tasarım:Sanatsal zanaat ile amiral gemisi tasarımını gösterin.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Sağlık, Perakende, Eğlence ve Genel İş Kullanımı.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | MT6797 Octa Core A53 2.0GHz |
| LCD Ekranı | 10.1"/800*1280 / 1920*1200 IPS FHD |
| RAM | 2G/3G/4GB DDR3/4 |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera. | 5.0MP+8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n/AC. 2.4Ghz+5.0Ghz |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | C tipi |
| Akü | 3.7V/5000MAH |
| BT sürümü | 5.0 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()