Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Üretici Özelleştirilmiş 55 İnç Dijital Tabela Bilgi Ekranı Video Ekranı Lcd İnteraktif Dokunmatik Self Servis Kiosk
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-HT55-W
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
55 İnç Yatay Dijital Tabela Serisi
Siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımı için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama sayesinde kolay kullanım ve yönetim. Dahili olarak Android/X86 anakartlarla uyumludur. Genel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığını kullanır.
Temel Faydalar:
- İnteraktif Dokunuş:Kullanıcı dostu gezinme ve kontrol sağlar.
- Self Servis Kiosk:Otomatik hizmetle personelin iş yükünü azaltır.
- Özelleştirilmiş Üretici:Belirli iş ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler.
- 55 İnç Ekran:Park alanlarında net görüş için geniş ekran.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Gerçek zamanlı park bilgilerini veya alışveriş merkezi haritası sorgu bilgilerini vb. görüntülemek için uygundur.
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün Adedi: Teklif İste
FOB Fiyatı: 0
Paketleme ve Teslimat: Bize Ulaşın
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 55" (32" /43" /65" İsteğe Bağlı). |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | 350~500cd/m2 |
| İşlemci | X86 13/15/17 Nesil 2-11. |
| Çift İşletim Sistemi | Windows X86 / Android7.1/9.0/11.0 |
| Hafıza | DDR4/8GB DDR1/2/4GB |
| Depolamak | 128/256/512GB 8/16/32GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4G |
| Bluetooth | BT5.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB Tipi/ HDMI/ Ses Jakı/ TF/ DC IN/ SIM/ RJ45 |
| Güç | AC/110-240V |
![]()
![]()
![]()