OEM Fabrikası | Hastaneler için 15,6 inç Büyük Akıllı Self Servis Ödeme Kiosku, Dahili Yüz Tanıma Kamerası, Hasta Kimlik Kartı Okuyucusu, Sosyal Güvenlik Kartı Okuyucusu ve QR Kod Ödeme Modülü
15.6 inç Self-Service Sipariş Kiosku Serisi
Bu yeni nesil akıllı kendi kendine hizmet kiosku işletmelerin operasyonel verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor.QR kodu ile kendi kendine sipariş ve ödemeyi destekler.15,6 inçlik Full HD ekranla donatılmış, net ve canlı görüntüler sunar.Müşteri deneyimini iyileştirmek ve işlem süreçlerini büyük ölçüde basitleştirmek.
Ana Avantajlar:
- Müşteri Deneyimi Geliştirme
- Otomatik Tarama ile Hızlılaştırılmış İşlemler
- Yüksek çözünürlüklü 15.6 inç FHD ekranı
- Çeşitli Endüstrilerde Çeşitli Uygulamalar
- Çoklu CPU Seçenekleri ile Güvenilir Performans
Hedef endüstriler:
Perakende, Misafirperverlik, Sağlık, Ulaşım ve daha fazlası.
Uygulamalar:
Kendi başına kontrol, Bilgi Kiosku, Bilet, Yol Bulma.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Dış | MSR/NFC Kod tarayıcısı/Termal yazıcı |
| CPU | RK3568/RK3566/RK3576 |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Hafıza | 2GB/4GB/6GB/8GB |
| Sabit Disk | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| LCD | 15.6" 1920*1080 FHD IPS |
| Temel | Metal |
| Interace | DC + VGA + RJ45 + Ses çıkışı + kulaklık / mikrofon por / USB2.0 * 2 + USB3.0 * 2 |
| İsteğe bağlı | Wi-Fi, Bluetooth. |