OEM Fabrikası | 10,1" Geniş HD Ekran, Duyarlı Dokunuş, Dayanıklı GövdeHızlı Tepki, Kararlı Sistem, Restoranlar için Mükemmel.
10.1 inç Self-Service Sipariş Kiosku Serisi
Bu yeni nesil akıllı kendi kendine hizmet kiosku işletmelerin operasyonel verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor.QR kodu ile kendi kendine sipariş ve ödemeyi destekler.10,1 inçlik Full HD ekranla donatılmış, net ve canlı görüntüler sunar.Müşteri deneyimini iyileştirmek ve işlem süreçlerini büyük ölçüde basitleştirmek.
Ana Avantajlar:
- Müşteri Deneyimi Geliştirme
- Otomatik Tarama ile Hızlılaştırılmış İşlemler
- Yüksek çözünürlüklü 10.1" FHD Ekranı
- Çeşitli Endüstrilerde Çeşitli Uygulamalar
- Çoklu CPU Seçenekleri ile Güvenilir Performans
Hedef endüstriler:
Perakende, Misafirperverlik, Sağlık, Ulaşım ve daha fazlası.
Uygulamalar:
Kendi başına kontrol, Bilgi Kiosku, Bilet, Yol Bulma.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Görüntüle | 10.1 "Kapasitatif 5 nokta dokunuş/G+G 1200*1920 IPS |
| CPU | SC9863 Sekiz çekirdekli ARM CortexTM-A55/MT8786/MT8781 isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Hafıza | 2GB/4GB/6GB/8GB |
| Sabit Disk | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Akü | 5000 MAH Lityum iyon polimer pil/batarya olmadan isteğe bağlı |
| WIFI | WIFI 802.11a/b/g/n AC24Ghz+ 5.0 GHz |
| Kamera. | 5.0 MP, 8.0 MP (Automatik odaklama) |
| Arayüz | Çift C Tipi |