Self-Service Kiosk
Streamline transactions and enhance customer experience with our stylish and efficient self-service kiosk.
Empower your customers with our versatile self-service kiosk, designed for seamless code payment and interactive engagement. Featuring a vibrant 19" FHD IPS display and responsive 10-point capacitive touch, this kiosk offers a modern and intuitive user experience.
Key Benefits:
- Supports self-scanning code payment for faster transactions.
- Features a high-resolution 19" FHD IPS display for clear visuals.
- Integrated thermal printer (80mm paper) for instant receipt generation.
- Responsive 10-point capacitive touch for smooth interaction.
- Stylish design that complements any environment.
Target Industries: Retail, Hospitality, Healthcare, Transportation
Applications: Self-checkout, Information kiosks, Ticketing, Order placement
Product Attributes
Technical Specifications
| Tech Specs | Description |
|---|---|
| Scanner | Support |
| CPU | Intel Core i5 4300Mï¼2.6GHz |
| I/O PORT | USB2.0*1+USB3.0*1ï¼Audio Jack*1, RJ45*1, HDM*1 |
| Printing | Support ( Paper speed 250 mm/s(max) Paper width 80MM) |
| LCD | 19" 1920*1080 FHD IPS |
| MEMORY | 4GB |
| STORAGE | 128GB |
| Touch Panel | Capacitive 10 points touch |
| Wifi | WiFi 802.11b/g/n/ac |