Kendi Kendine Ödeme Kiosku
Bu kendi kendine ödeme kiosku, modern finansal ödeme yöntemlerinin taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kendi kendine kod tarama ödemelerini destekler, bu da onu perakende mağazaları, restoranlar, benzin istasyonları ve diğer çevrimdışı ödeme noktaları için ideal bir çözüm haline getirir.
Ana Faydalar:
- Kendi kendine kod tarama ödemelerini destekler
- Çeşitli çevrimdışı ödeme mağazaları için uygundur
- Ödeme sürecini kolaylaştırır
- Modern ve kullanıcı dostu tasarım
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:
Perakende, Restoranlar, Benzin İstasyonları, Marketler
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Tarayıcı | Destek |
| İşlemci (CPU) | RK3288/ RK3566/ RK3568/RK3399/RK3588/MTK/Qualcomm @1.8Ghz ~2.4Ghz |
| Giriş/Çıkış (I/O) Portu | USB 2.0*2, TYPE C*1, Ses Jakı*1, RJ45*1, HDMI*1, (Opsiyonel) |
| Yazdırma | Destek (80MM kağıt boyutu) |
| LCD | 15.6" 1920*1080 FHD IPS |
| Bellek (MEMORY) | 2GB/4GB/6GB |
| Depolama (STORAGE) | 8GB/32GB/64GB/128GB |
| Dokunmatik Panel | Kapasitif 10 noktalı dokunmatik |
| Wifi | 802.11 b/g/n 2.4Ghz |