Kinstone 11.97 inç tablet PC
Kinstone 11.97 inçlik tablet bilgisayarının gücünü ve çok yönlülüğünü deneyimleyin.Bu tablet uzun ömürlü bataryası ve yüksek çözünürlüklü ekranıyla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar..
Ana Avantajlar:
- Uzun ömürlü batarya:8000mAh pille uzun süre kullanın.
- Çift Kamera:5MP ön ve 13MP arka kameralarla çarpıcı fotoğraflar ve videolar çek.
- Yüksek çözünürlüklü ekran:11.97 ̊ IPS incell 1200*2000 ekranında canlı görsellere dalın.
İdeal olarak:İş profesyonelleri, öğrenciler ve güvenilir ve taşınabilir bir bilgisayar çözümü arayan herkes.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 13 |
| İşlemci | T616 Sekiz çekirdekli |
| LCD Ekranı | 1200*2000 FHD Hücre içi |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB Seçenek |
| Kamera. | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G |
| Güç | 5.0V/2A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.8V/8000MAH |
| Renk | Gri |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()