Kinstone 10.3/10.1 inç Tablet PC 6000mAh WiFi Dört Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB
| Adedi: | detaylar için iletişim |
10.3" Tablet FHD Büyük Ekran
10.3 inçlik tabletimizle hızlı ve duyarlı performans deneyin.Bu tablet hayatınızın anlarını net ve hızlı bir şekilde yakalamak için tasarlanmıştır.3GB RAM ve 32GB ROM ile donatılmış, günlük ihtiyaçlarınız için doğru miktarda depolama ve güç sağlar.
Ana Avantajlar:
- Hızlı ve duyarlı:Tüm görevleriniz için sorunsuz performansın tadını çıkarın.
- Canlı ekran:10.3" FHD ekranı sürükleyici bir izleme deneyimi sunar.
- Hatıraları yakalayın:Hayat yolculuğunu belgeleyecek yüksek kaliteli kameralar.
- Yeterli Depolama:3GB RAM + 32GB ROM, uygulama ve dosyalar için yeterli alan sağlar.
- Şık tasarım:Çeşitli renklerde mevcut, hassas bir şekilde yapılmış.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Eğlence, İş, Kişisel Kullanım.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android |
| İşlemci | Sekiz çekirdekli SC9863 / T610 / T618 / RK3566 |
| LCD Ekranı | 1920*1200 IPS FHD Incell |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/8GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128G |
| Kamera. | 5MP+8MP/13MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/6000MAH Mavi ışın göz koruması ile |
| Renk | Sarı/Yeşil |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()