TAB-103SC-L Kinstone 10.1 inç Tablet PC 7000mAh, Blu-ray Göz Korumalı, Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD Type C
| Adedi: | bilinmiyor |
Android Tablet
En son Android işletim sistemi ile sorunsuz performans deneyin.
Bu yüksek performanslı Android tableti çok yönlülük için tasarlanmıştır ve çoklu görevleri kolayca yerine getirmek için hızlı işlem hızları sunar.Hareket halinde kullanmak için mükemmel.Kişisel zevkinize göre iki renkte mevcut.
İster çalışırken, ister öğrenirken, isterse de eğlenirken, bu tablet sorunsuz ve duyarlı bir deneyim sunar.
- En son Android işletim sistemi:En yeni Android 11/12 işletim sisteminin avantajlarından yararlanın.
- Yüksek Kaliteli İnşaat:Hem hafif hem de ince olan dayanıklı metal vücut.
- Çok amaçlı:Ofis işi, eğitim, eğlence ve daha fazlası için idealdir.
- Taşınabilir tasarım:Taşınabilir, seyahat ve hareket halinde kullanmak için mükemmel.
Hedef endüstriler:Eğitim, İş, Eğlence, Kişisel Kullanım
Uygulamalar:Çevrimiçi Öğrenme, Ofis Verimliliği, Medya Kullanımı, Oyun
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12 |
| İşlemci | Sekiz çekirdekli SC9863 / T610 / T618 |
| LCD Ekranı | 1920*1200 IPS FHD |
| ROM | 2GB/3GB/4GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera. | 5MP+8MP/13MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/7000MAH Mavi ışın göz koruması ile |
| Renk | Uzay Gri/Gümüş/Siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()