Kinstone 10.3 inç Tablet PC 7000mAh 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB+128GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 10.3 inç Tablet PC
7000mAh 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB+128GB
Kinstone 10.3 inçlik tablet PC, çeşitli iş ve kişisel ihtiyaçlar için güçlü ve çok yönlü bir çözüm sunar.Bu tablet düzgün bir performans ve çarpıcı görüntü sağlar.4G LTE bağlantısı ve uzun ömürlü 7000mAh bataryası ile hareket halinde üretkenlik ve eğlence için mükemmel.
Sahada çalışanlar, mobil satış ekipleri ve eğitim kurumları için ideal olan Kinstone Tablet PC, kritik bilgilere erişmek için güvenilir ve verimli bir platform sunar.sunum yapmak, ve müşterilerle etkileşime girmek.
Ana Avantajlar:
- Geliştirilmiş Üretkenlik:Sekiz çekirdekli işlemci ve sorunsuz çoklu görev için bol miktarda RAM.
- İnanılmaz görüntüler:Keskin ve net görüntüler için yüksek çözünürlüklü FHD BOE LCD ekranı.
- Güvenilir Bağlantı:Kesintisiz internet erişimi için 4G LTE desteği.
- Uzun ömürlü batarya:7000mAh pil, sık şarj olmadan uzun süre kullanılabilir.
- Çeşitli Uygulamalar:Tarla hizmeti, eğitim ve perakende de dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için uygundur.
Hedef endüstriler:Sahada hizmet, Eğitim, Perakende, Sağlık, Lojistik
Uygulamalar:Veri toplama, sunumlar, eğitim, müşteri katılım, envanter yönetimi
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC9863 Sadece WIFI |
| LCD Ekranı | 10.1"/800*1280IPS / 1200*1920 FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB DDR3/4 |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera. | 5.0MP+8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/7000MAH |