Kinstone 10.1 inç 64GB Android 12 tablet bilgisayar, 1920*1200 IPS FHD dokunmatik ekran, wifi 5.0
| Adedi: | detaylar için iletişim |
10.1 inçlik Octa-Core Android Tablet
Sekiz çekirdekli bir işlemciyle çalışan ve canlı bir IPS ekranına sahip 10.1 inçlik Android tabletimizle sorunsuz performans ve çarpıcı görseller deneyimleyin.Bu tablet hem iş hem de eğlence için mükemmel..
Sade bir çok görev yapmanın, sürükleyici oyunların ve kristal gibi net video oynatmanın tadını çıkarın. Android 12 işletim sistemiyle, en son özelliklere ve güvenlik güncellemelerine erişebileceksiniz.
Ana Avantajlar:
- Sürükleyici Ekran:10.1 inç 1920*1200 IPS ekranı çarpıcı görüntüler için.
- Güçlü Performans:Pürüzsüz çoklu görev için sekiz çekirdekli işlemci.
- Çift Wi-Fi:2Hızlı ve güvenilir bağlantı için.4GHz + 5.0GHz çift WiFi.
- Uzun ömürlü batarya:Uzun süreli kullanım için 6000mAh pil.
- En son Android işletim sistemi:Geliştirilmiş özellikler ve güvenlik için Android 12 işletim sistemi.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Eğitim, sağlık, perakende ve kurumsal çözümler için idealdir. İçerik tüketimi, üretkenlik görevleri ve özel uygulama geliştirme için mükemmel.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC9832E/SC9863A Sekiz çekirdekli ARM Cortex-A55 |
| LCD Ekranı | 1920*1200 / 800*1280 IPS FHD |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/8GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | 2.0MP/5.0MP+5.0MP/8.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/6000MAH |
| Renk | Uzay Gri/Gümüş/Siyah |