Kinstone NB-156NIB 15.6 inç İş Bilgisayarı
Kinstone NB-156NIB, günlük verimlilik için tasarlanmış güvenilir ve uygun fiyatlı 15.6 inçlik bir iş dizüstü bilgisayarıdır.Profesyoneller, ve taşınabilir ve işlevsel bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı olan herkes.
- Ucuz Performans:Çözümlü çoklu görev için Intel Celeron veya Pentium işlemcileri ile çalıştırılır.
- Canlı ekran:15.6 inçlik FHD IPS ekranında net görsellerin tadını çıkarın.
- Taşınabilir tasarım:Kolay taşınabilirlik için hafif ve ince.
- Temel Bağlantı:Mini HDMI, USB Type-A ve SD kart okuyucu içerir.
Hedef endüstriler:Eğitim, Küçük İşletmeler, Uzaktan Çalışma
Uygulamalar:Ofis Verimliliği, Çevrimiçi Öğrenme, İçerik Tüketimi
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10/11 |
| İşlemci | Intel® Celeron® N4020/N4120/N4500/N5105 Intel® Pentium® Gümüş N5000/N6000 |
| Grafik İşlemcisi | Birleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç. |
| Konut malzemeleri | Tamamen plastik |
| Display çözünürlüğü | FHD IPS 1920×1080 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB EMMC |
| Akü | 38Wh |
| Kablosuz Bağlantı | ac WiFi ((802.11 a/b/g/n/ac), BT5.0 |
| Kamera. | 2.0MP |
| I/O Limanları | 1 x Mini HDMI,1 x Ses Jack,1 x SD Kart 2 x USB Type-A |
| Adaptör | DC 12V/3A |
| Boyutlar (LxWxH): | 370.8 x 239 x 22.7 mm |
| Ağırlık | < 1,8 kg |
![]()