Kompakt ve verimli dizüstü bilgisayar
Gündelik üretkenlik için isteğe bağlı hafıza ile hafif tasarım.
Bu kompakt dizüstü bilgisayar taşınabilirlik ve performans arasında mükemmel bir dengeyi sunuyor.Seçmeli bellek yapılandırması özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verirken.
Ana Avantajlar:
- Çok Hafif Tasarım
- Seçmeli Bellek Yapılandırmaları
- Öğrenciler ve Profesyoneller için uygundur
- Seyahat ve uzaktan çalışma için idealdir
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Küçük İşletme, Uzaktan Çalışma, Kişisel Kullanım.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10 |
| İşlemci | Intel® Celeron® N4020/N4120/N4500/N5105 Intel® Pentium® Gümüş N5000/N6000 |
| Grafik İşlemcisi | Birleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | 11.6 inç. |
| Konut malzemeleri | Plastik |
| Ekran Çözünürlüğü | TN 1366-768 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB EMMC |
| Akü | 38Wh |
| Kablosuz Bağlantı | ac WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, BT5.0 |
| Kamera. | 2.0MP |
| I/O Limanları | 1 x Mini HDMI, 1 x Ses fonu, 1 x Micro SD Kart, 2 x USB Type-A |
| Adaptör | DC 12V/3A |
| Boyutlar (LxWxH): | TBC |
| Ağırlık | 1.1 kg. |