Kinstone 13,3 inç Dizüstü Bilgisayar
Kinstone 13,3 inç dizüstü bilgisayar, performans ve taşınabilirlik arasında mükemmel bir denge sunar. Hem profesyoneller hem de öğrenciler için tasarlanmış olup, güçlü donanımı ve şık tasarımıyla kesintisiz bir bilgisayar deneyimi sunar.
Geniş tuş başlıklarına sahip tam düzen klavye ve çok fonksiyonlu dokunmatik yüzey ile Kinstone dizüstü bilgisayar, rahat ve verimli bir yazma deneyimi sağlar. 1 TB'a kadar SSD desteği ve isteğe bağlı bellek yükseltmeleri ile özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
Anahtar Faydalar:
- Rahat yazma için tam düzen klavye
- Geniş depolama alanı için 1 TB'a kadar SSD desteği
- Gelişmiş performans için isteğe bağlı bellek yükseltmeleri
- USB 3.2, Type-C 3.0 ve HDMI ile çok yönlü bağlantı
- Hareket halindeyken üretkenlik için şık ve dayanıklı tasarım
İş profesyonelleri, öğrenciler ve güvenilir ve taşınabilir bir bilgisayar çözümü ihtiyacı olan herkes için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10/11 |
| İşlemci | AMD Renoir U/Cezanne U/Lucienne U/Barcelo U |
| Grafik Yardımcı İşlemcisi | AMD Radeon Graphics |
| Ekran Boyutu | 13,3 inç 16:10 EDP |
| Kasa Malzemesi | A/C/D Metal,B Cam/Plastik |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366*768/1920*1080 |
| RAM | 2*DDR4 SO-DIMM |
| ROM | 1 *M.2 2280 PCIE/SATA |
| Pil | 7,4V 5000mAh |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac(2,4G/5G) |
| Bluetooth | BT4.2 |
| Hoparlör | 8Ω 1W *2 |
| Kamera | Ön 1.0MP |
| MIC | Kamera Modülünde 2*D-MIC |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | 1xØ3,5*1,35mm DC Jak 1 x HDMI1.4, 1 x Ses jakı Ø3,5mm Combo, 1 x Micro SD Kart 2 x USB Type-A, 1x USB Type-C (tam fonksiyon DP/PD/Veri) |
| Gösterge Işığı | Şarj için Kırmızı LED, Tam şarj için Mavi LED; |
| Adaptör | AC100~240V 19V/2.1A/19V/3.42A |
![]()
![]()
![]()
![]()