Hafif ve Çok Yönlü Kurumsal Dizüstü Bilgisayar
Bu kompakt ve sağlam dizüstü bilgisayar, hareket halindeki profesyoneller için tasarlanmıştır. Özel üretim, zengin G/Ç bağlantı noktaları ve hafif ve ince tasarımı ile çeşitli kurumsal uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.
Bu güvenilir ve taşınabilir cihazla üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın. Verimli tasarımı, işinizin sizi götürdüğü her yerde sorunsuz bir performans sağlar.
- Özel Üretim: Benzersiz bir marka kimliği için özelleştirilmiş tasarım.
- Zengin G/Ç Bağlantı Noktaları: Tüm çevre birimleriniz için kapsamlı bağlantı.
- Hafif ve İnce Tasarım: Maksimum kolaylık için ultra taşınabilir.
- Dayanıklı Yapı: Günlük kullanımdın zorluklarına dayanacak şekilde üretilmiştir.
İdeal Olanlar: Saha Servisi, Eğitim, Sağlık Hizmetleri ve Mobil İş Güçleri.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10/11 |
| İşlemci | Intel® Celeron® N4020/N4120/N4500/N5105 Intel® Pentium® Silver N5000/N6000 |
| Grafik Yardımcı İşlemci | Entegre |
| Ekran Boyutu | 11,6 inç |
| Kasa Malzemesi | Tam Plastik |
| Ekran Çözünürlüğü | TN 1366Ã768 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB EMMC |
| Pil | 38Wh |
| Kablosuz Bağlantı | ac WiFiï¼802.11 a/b/g/n/acï¼,BT5.0 |
| Kamera | 2.0MP |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | 1 x HDMI,1 x Ses jakı,1 x Micro SD Kart 1 x Type C, 2 x USB Type-A, 1 x Kensington kilit yuvası |
| Adaptör | DC 12V/3A |
| Boyutlar (UxGxY): | 282,6 x 190 x 20 mm |
| Ağırlık | ï¼ 1,1 kg |