Kinstone SF-i140HW1 14.1 inçlik Intel 2 in 1 Business dizüstü bilgisayarı
| Adedi: | Belirli MOQ için tedarikçiyle iletişime geçin |
Kinstone 14.1 inçlik 2'de 1 İş Bilgisayarı
Kinstone 14.1 inçlik 2'de 1 İş Bilgisayarı çok yönlülük ve performans isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.Bu defter iş akışınıza uyarlanırİster ofiste ister yolculukta olun.
Bu not defteri, taşınabilirlik ve işlevselliğin kusursuz bir karışımını sunar ve sunumlar, veri analizi ve içerik oluşturma için idealdir.
Ana Avantajlar:
- Çok yönlü 2'de 1 tasarımı:Çeşitli çalışma modlarına uyarlanır.
- Güçlü Intel işlemcileri:Intel® Jasper Lake veya 12/13th Gen i3 / i5 / i7 işlemcileri ile kullanılabilir.
- Yüksek çözünürlüklü ekran:14Keskin görüntüler için 1 inçlik 1920x1080 ekran.
- Genişletilebilir depolama:Tüm dosyalarınız için 1 TB'ye kadar depolama alanı.
- Windows 10/11 uyumluluğu:Tercih ettiğiniz işletim sistemini çalıştırmaya hazır.
İdeal olarak:İş profesyonelleri, öğretmenler, öğrenciler ve esnek ve güçlü bir bilgisayar çözümüne ihtiyaç duyan herkes.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10/11 |
| İşlemci | Intel® Jasper Lake N5095/N100/N200/N300/305/Intel 12Gen/13Gen/ i3/i5/i7 (ihtimal) |
| Grafik İşlemcisi | Intel® Jasper Gölü |
| Ekran Boyutu | 14.1 inç |
| Konut malzemeleri | Tam Plastik / Tam Metal (Metal+Plastik) |
| Display çözünürlüğü | 1920*1080 |
| RAM | 8GB/12GB/16GB'lık seçeneği var. |
| ROM | MAX 1TB (128GB / 256GB / 512GB isteğe bağlı) |
| Akü | 5000mAh |
| Kablosuz Bağlantı | WIFI 802.11ax / WIFI 802.11ac Fırsatlı, BT5.2 |
| Kamera. | 0.3MP / 1MP / 2MP |
| I/O Limanları | USB3.0*1, Tip C 2.0*1 Tam işlevli seçenek,Audio jack*1, SD kart*1 Mikro HDM*1 |
| Adaptör | 12V 3A |
![]()
![]()
![]()