11,6" Metal Yüzeyli Ayrılabilir 2'si 1 Arada Tablet
Bu çok yönlü 11,6 inçlik tablet, şık metal yüzeyi ve ayrılabilir dock klavyesi ile taşınabilirlik ve üretkenliğin mükemmel bir karışımını sunar. Ayrıca gelişmiş yaratıcılık ve hassasiyet için aktif kalemi de destekler. İsteğe bağlı 4G LTE bağlantısı, hareket halindeyken bağlantıda kalmanızı sağlar.
Temel Faydalar:
- Çok Yönlü 2'si 1 Arada Tasarım:Tablet ve dizüstü bilgisayar modları arasında sorunsuz geçiş yapın.
- Gelişmiş Üretkenlik:Ayrılabilir klavye ve aktif kalem desteği.
- Şık ve Dayanıklı:Profesyonel bir görünüm ve his için birinci sınıf metal yüzey.
- Her Zaman Bağlı:Hareket halindeyken bağlantı için isteğe bağlı 4G LTE.
- Sürükleyici Ekran:Çarpıcı görseller için canlı 11,6 inç ekran.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:Eğitim, saha hizmetleri, mobil profesyoneller, yaratıcı tasarım ve perakende.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10/11 |
| İşlemci | Intel® Celeron® N4020/N4120/N4500/N5105 Intel® Pentium® Silver N6000 |
| Grafik İşlemci | Entegre |
| Ekran Boyutu | 11,6 inç |
| Kasa Malzemesi | Metal |
| Ekran Çözünürlüğü | IPS 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | G+G |
| RAM | 4GB |
| Sabit Disk | 128GB SSD |
| Pil | 38Wh |
| Kablosuz Bağlantı | ac WiFi(802.11 a/b/g/n/ac),BT5.0 |
| Kamera | Ön 2.0 MP + Arka 5.0 MP |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | 1 x Mikro HDMI, 1 x Ses jakı, 1 x Tip C 1 x Mikro SD Kart, 2 x USB Tip-A |
| Adaptör | DC 12V/3A |
| Boyutlar (UxGxY): | 290,4 x 179,3 x 9,15 mm |
| Ağırlık | <0,85 kg (klavyesiz) |