KinstoneSF-i126HD1 12.1 inç Intel 2 in 1 MAX 1TB+Bellek 16GB İşletme dizüstü bilgisayarı
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 12.1 inç 2'si 1 Arada İş Dizüstü Bilgisayarı
Kinstone 12.1 inç 2'si 1 Arada İş Dizüstü Bilgisayarı, hareket halindeki profesyoneller için çok yönlü ve güçlü bir çözüm sunar. Bir tabletin taşınabilirliğini bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğiyle birleştiren bu cihaz, üretkenliği artırmak ve işbirliğini geliştirmek için tasarlanmıştır.
Canlı bir FHD veya 2K ekrana sahip ve Intel® Jasper Lake veya daha yeni nesil işlemcilerle desteklenen Kinstone dizüstü bilgisayar, zorlu görevler için olağanüstü performans sunar. İsteğe bağlı bellek ve depolama yapılandırmalarıyla, cihazı özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
Temel Faydalar:
- Çok Yönlü 2'si 1 Arada Tasarım:Optimal esneklik için dizüstü bilgisayar ve tablet modları arasında sorunsuz geçiş yapın.
- Güçlü Performans:Intel® Jasper Lake N5095/N100 veya daha yeni işlemciler, sorunsuz ve duyarlı bir performans sağlar.
- Yüksek Çözünürlüklü Ekran:12.1 inç FHD veya 2K ekranda net ve keskin görsellerin keyfini çıkarın.
- Özelleştirilebilir Yapılandırma:İş akışınıza uygun çeşitli bellek ve depolama seçenekleri arasından seçim yapın.
- Gelişmiş Bağlantı:WiFi 802.11 ve Bluetooth özellikleri ile bağlantıda kalın.
Hedef Sektörler:İş, Eğitim, Sağlık, Finans
Uygulamalar:Sunumlar, Veri Analizi, İçerik Oluşturma, Uzaktan İşbirliği
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10/11 |
| İşlemci | Intel® Jasper Lake N5095/N100/Intel 12. Nesil/13. Nesil/ i3/i5/i7 (isteğe bağlı) |
| Grafik İşlemci | Intel® Jasper Lake N5095/N100 |
| Ekran Boyutu | 12.1 inç |
| Kasa Malzemesi | Tam Plastik / Tam Metal (Metal+Plastik) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| RAM | MAKS 64 GB (Anakart ve SO-DIMM DDR4 / LPDDR5 Desteği) isteğe bağlı |
| ROM | MAKS 1TB (128GB /256GB /512GB isteğe bağlı) |
| Pil | 3500 -5780Mah |
| Kablosuz Bağlantı | WiFi 802.11b/g/n/ac/ax 2.4G/5G, BT 4.2/5.0 (isteğe bağlı), BT5.2 Desteği |
| Kamera | 0.3MP / 1MP/ 2MP |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | USB3.0*1, Type C 2.0*1 Tam fonksiyon seçeneği, Ses jakı*1, SD kart*1 Micro HDM*1 |
| Adaptör | 12V 3A |
![]()
![]()
![]()
![]()