Kinstone 11.6 inçlik 2'de 1 İş Bilgisayarı.
Gezi üzerindeki profesyoneller için çok yönlü ve güçlü bir not defteri.
The Kinstone 11.6 inç 2 in 1 dizüstü bilgisayar, esnek ve güvenilir bir cihaza ihtiyaç duyan iş kullanıcıları için tasarlanmıştır.this notebook offers excellent performance and portability Bu dizüstü bilgisayar mükemmel performans ve taşınabilirlik sunuyorÇeşitli çalışma tarzlarına ve ortamlarına uyarlanabilir.
Ana Avantajlar:
- Çok yönlü 2'de 1 tasarımı:Laptop ve tablet modları arasında sorunsuzca geçiş yap.
- Güçlü Performans:Intel işlemciler çoklu işlemeyi kolaylaştırır.
- Kompakt ve taşınabilir:11Kolay taşınabilirlik için.6 inçlik bir biçim faktörü.
- Genişletilebilir depolama:Tüm dosyalarınız için 1 TB'ye kadar depolama alanı.
- Windows uyumluluğu:Windows 10 veya 11'de çalışır.
Hedef endüstriler:Eğitim, Finans, Sağlık, Danışma ve Hükümet.
Uygulamalar:Sunumlar, Veri Analizi, Rapor Yazma, Çevrimiçi Toplantılar ve Alan Çalışmaları.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Windows10/11 |
| İşlemci | Intel® Jasper Lake N5095/N100/Intel 12Gen/13Gen/ i3/i5/i7 ((optional)) |
| Grafik İşlemcisi | Intel® Jasper Lake N5095/N100 |
| Ekran Boyutu | 11.6 inç. |
| Konut malzemeleri | Tam Plastik / Tam Metal (Metal+Plastik) |
| Display çözünürlüğü | 1920*1080 |
| RAM | MAX 64 GB ((Onboard & SO-DIMM Support DDR4 / LPDDR5) optional |
| ROM | MAX 1TB (128GB / 256GB / 512GB isteğe bağlı) |
| Akü | 3500-5780 mah. |
| Kablosuz Bağlantı | Wifi desteği 802.11b/g/n/ac/ax 2.4G/5G, BT 4.2/5.0 (optional), BT5.2 |
| Kamera. | 0.3MP / 1MP / 2MP |
| I/O Limanları | USB3.0*1, Type C 2.0*1 Full function option,Audio jack*1, SD kart*1 Micro HDM*1 |
| Adaptör | 12V 3A |
![]()
![]()
![]()
![]()