102TC-L Kinstone 10.1 inç Android 12 Tatble PC 7000mAh Docking Klavye Okta çekirdekli Incell FHD LCD 2GB/3GB/4GB/6GB+16GB/32GB/64GB
10.1" Android 12 Tablet
En son tablet teknolojisini, 10.1" Android 12 Tablet ile deneyimleyin. İş, öğrenme ve eğlence için tasarlanan bu tablet, güçlü performansı ve uzun ömürlü pili ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Ana Faydalar:
- En Son Android 12 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- 7000mAh Uzun Ömürlü Pil: Sık şarj etme endişesi olmadan gün boyu kullanım.
- Güçlü Çip: Tüm görevleriniz için yüksek performans deneyimi.
- FHD Ekran: 1920*1200 çözünürlük ile canlı görsellere dalın.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Eğitim, İş, Eğlence, Saha Çalışması, Perakende.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | MT6763 Sekiz Çekirdekli CPU ARM-A53 2.3GHz |
| LCD Ekran | 10.1"/1920*1200/800*1280 IPS FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB/6GB DDR3 |
| ROM (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera | 5MP+8MP/ 13MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n/AC. 2.4GHz+5.0GHz |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | 16 pinli Tip C |
| Pil | 3.7V/7000MAH |
| BT Sürümü | 4.0/5.0 |
![]()
![]()
![]()
![]()