KS-102RA-W Akıllı Ekran
KS-102RA-W ile geleceğin etkileşimli ekranlarını deneyimleyin. Bu akıllı ekran en son teknolojiyi kullanıcı dostu bir tasarımla birleştirir.Kesintisiz bağlantı ve çok yönlü işlevsellik sunar.
Bulut akıllı kontrol için yerleşik WIFI 2.4G / 5G'nin tadını çıkarın, kolay navigasyon için hassas bir dokunmatik arayüz, gelişmiş çoklu görev için ücretsiz bölünmüş ekran yetenekleri,ve çeşitli içerik görüntülemek için birden fazla oynatma modu.
Ana Avantajlar:
- Bulut Akıllı Kontrol:Sızdırmaz bulut bağlantısı için yerleşik WIFI 2.4G / 5G.
- Duyarlı dokunuş:Duygusal işlem için duyarlı dokunma arayüzü.
- Ücretsiz Bölünmüş Ekran:Çoklu görev yapmayı özelleştirilebilir bölünmüş ekran işlevselliği ile geliştirin.
- Çoklu Çalma Modları:Çeşitli içerik gösterimi için çok yönlü oynatma seçenekleri.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Perakendecilik, Misafirperverlik, Eğitim, Kurumsal Çevre, Dijital İşaret, Interaktif Kiosklar.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 10.1 inç. |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 IPS |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| CPU | RK3288 / 3566Farklı, Dört çekirdekli ARM Cortex-A17 1.8Ghz |
| Çift İşletim Sistemi | Windows X86/Android 7.1/9.0/11.0 |
| Hafıza | DDR 2GB |
| Depolama | 16 GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4G |
| Bluetooth | BT 4.2 |
| I/O Port | USB Tipi/ Audio Jack/ HDMI/ DC IN/ SIM/ RJ45 |
| Güç | DC 12V2A |