32 Inç Kapasitif Dokunmatik Ekran Rockchip Hepsi Bir Arada Android 14.0 Tablet PC 4 gb RAM VESA Duvara Montaj WiFi RJ45 Endüstriyel Kullanım için
| Adedi: | bilinmiyor |
KS-320RA-W Akıllı Ekran
KS-320RA-W ile etkileşimli ekranların geleceğini deneyimleyin. Bu akıllı ekran, en son teknolojiyi kullanıcı dostu bir tasarımla birleştirerek kusursuz bağlantı ve çok yönlü işlevsellik sunar.
Bulut akıllı kontrolü için yerleşik WIFI 2.4G/5G'nin, zahmetsiz gezinme için hassas dokunmatik arayüzün, gelişmiş çoklu görev için ücretsiz bölünmüş ekran özelliklerinin ve çeşitli içerik görüntüleme için çoklu oynatma modlarının keyfini çıkarın.
Temel Faydalar:
- Kablosuz ve Hücresel Bağlantı:WiFi 802.11b/g/n/ac ve LTE modülüyle donatılmış olup, ikram senaryoları için istikrarlı ve güvenilir ağ bağlantısı sağlar.
- Android Dijital Menü Ekranı:Esnek uygulama özelleştirmesini ve sistem yükseltmesini destekleyen Android işletim sistemi ile uyumludur.
- Yüksek Performanslı İşlemci:Maksimum 2,0 GHz frekansa sahip Rockchip RK3288/3566 dört çekirdekli CPU ile güçlendirilmiş olup, sorunsuz çalışma ve hızlı yanıt sağlar.
- 32 inç Geniş Ekran:1920*1080 çözünürlük canlı renkler ve hassas net görseller sunar.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Perakende mağazaları, konaklama hizmetleri, eğitim kurumları, kurumsal ofisler, dijital tabelalar, fitness interaktif kiosklar.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 32 inç. |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080IPS |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| İşlemci | RK3288 /3566İsteğe Bağlı, Dört Çekirdekli ARM Cortex-A17 1.8Ghz |
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 9.0 |
| Hafıza | DDR2GB |
| Depolamak | 32 GB |
| WİFİ | 802.11a/b/g/n AC (2,4Ghz+ 5GHz) 2x2 MIMO |
| Bluetooth | BT5.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | Hafıza kartı soketi/OTG USB 2.0*1/ Veri USB 2.0*1/Kulaklık jakı /RJ45/HDMI/DC IN |
| Güç | DC 12V 5A |