Kendine Hizmetli Kasya Terminalı
Modern finansal ödeme yöntemlerinin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan kendi kendine hizmet veren bankacılık terminali. Bu terminal, perakende mağazaları için ideal bir çözüm haline getiren, kendi kendine tarayan kod ödemelerini destekler.Restoranlar, benzin istasyonları ve diğer çevrimdışı ödeme yerleri.
- Kendi kendine tarayan kod ödemelerini destekler
- Çeşitli çevrimdışı ödeme senaryoları için uygundur
- İşlem süreçlerini kolaylaştırır
- Müşteri deneyimini geliştirir
Hedef endüstriler:Perakende, Restoranlar, Benzin istasyonları
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Tarayıcı | RK3288/RK3566/RK3568/RK3399/RK3588/MTK/Qualcomm @1.8Ghz ~2.4Ghz |
| I/O PORT | USB 2.0*2, TYPE C*1,Audio Jack*1, RJ45*1, HDM*1, (Farklı) |
| Baskı | Destek (kağıt boyutu 80MM) |
| LCD | 21.5" 1920*1080 FHD IPS |
| Anımsamak | 2GB/4GB/6GB |
| Depolama | 8GB/32GB/64GB/128GB |
| Dokunma Paneli | Kapasitif 10 nokta dokunuş |
| Wifi. | 802.11 b/g/n 2,4 GHz |