Android Akıllı Ayna
Teknoloji ve Yaşamın Entegrasyonu ile Akıllı Ev
Android Akıllı Aynamızla akıllı yaşamın geleceğini deneyimleyin. Teknolojiyi ve günlük yaşamı kusursuz bir şekilde entegre eden bu ayna, benzersiz ve etkileşimli bir deneyim sunar. 20-23 mm'lik ince profili ve özelleştirilebilir seçenekleriyle modern evinize mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Tek bir dokunuşla zahmetsizce akıllı özellikler dünyasına erişin, aynanızı bağlantılı bir yaşam tarzına açılan bir kapıya dönüştürün. Günlük rutinlerinizi geliştiren dengeli stereo ses yayılımıyla video ve müziğin keyfini çıkarın.
Anahtar Faydalar:
- Kusursuz Entegrasyon: Ayna işlevselliğini akıllı teknolojiyle birleştirir.
- Özelleştirilebilir Tasarım: Aynayı özel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlayın.
- Kolay Erişim: Akıllı özelliklere anında erişim için tek tuşla aktivasyon.
- Eğlenceye Hazır: Gelişmiş stereo sesle video ve müziğin keyfini çıkarın.
- Gelişmiş Yaşam: Akıllı teknoloji dokunuşuyla günlük rutinlerinizi yükseltin.
Hedef Sektörler: Akıllı Ev Otomasyonu, İç Tasarım, Teknoloji Perakendeciliği
Uygulamalar: Banyolar, Yatak Odaları, Oturma Odaları, Oteller, Showroomlar
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 11.0 |
| İşlemci | RK3566/RK3288/RK3399 |
| LCD Ekran | 15.6"/10.1" 16:9/1920*1080 FHD IPS |
| Ayna Boyutu | 500*800/600*800/500*700MM (Opsiyonel) |
| Ürün Boyutu | 500*800/600*800/500*700MM (Opsiyonel) |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM (depolama) | Seçenek için 16GB/32GB/64GB |
| Kamera | Ön Kamera 2.0MP/ 5.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n veya a/b/g/n AC (2.4GHz+ 5GHz ) |
| Güç | DC 12V/3.0A |
| Port | USBx2, 1*HDMI, 1*Ses jakı, 1 Micro SD kart, 1*RJ 45 |
| Dokunmatik Panel | G+G, 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran / YOK |
| Hoparlör | dahili stereo 4Ω/3W*2 hoparlörler |
| Mikrofon | Normal MIC*1 |
| Renk | Siyah/Gümüş/Altın/diğerleri |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()