Kinstone 12.4 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 12.4 inç Tablet PC
Kinstone 12.4 inçlik tablet PC ile performans ve stilin mükemmel karışımını deneyimleyin.Bu tablet sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve olağanüstü değer sunar..
Uzun ömürlü bir pil, çift kamera ve çarpıcı bir ekranla, Kinstone Tablet PC iş, eğlence ve her şey arasında ideal bir arkadaşınızdır.Üstün tasarımı ve ustaca işlenmiş hali onu göze çarpan bir cihaz haline getiriyor.
Ana Avantajlar:
- Uzun ömürlü batarya (8000-10000mAh)
- Çift Kamera: Ön 5MP FF, Arka 13MP AF
- Yüksek çözünürlüklü ekran: 1600*2560 (10 noktalı dokunuş)
- Amiral gemisi tasarımı ve sanatsal zanaat
- Ofis, İş, Eğlence ve Eğlence için mükemmel
Hedef endüstriler:İşletme, Eğitim, Eğlence, Yaratıcı Profesyoneller
Uygulamalar:Ofis verimliliği, çevrimiçi öğrenme, medya tüketimi, içerik oluşturma, oyun.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | MT6789(G99) |
| LCD Ekranı | 1600*2560 |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| Rom (depolama) | 64GB/128GB/256GB Seçenek |
| Kamera. | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz+5 GHz |
| Güç | 5V 2A / 9V/2A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.8V/8000-10000mAH (27W) |
| Renk | Mavi yeşil koyu mavi siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()