Kinstone 10.95 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
Kinstone 10.95 inç Tablet PC
Kinstone 10.95 inç Tablet PC'yi deneyimleyin, performans ve stilin mükemmel bir karışımı. Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanan bu tablet, güçlü işlemcisi ve canlı ekranıyla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Uzun ömürlü pil ömrünün, anıları yakalamak için çift kameraların ve yaşam tarzınıza uyum sağlayan şık bir tasarımın keyfini çıkarın. İster hareket halindeyken çalışıyor olun, ister evde dinleniyor olun, Kinstone Tablet PC ideal arkadaşınızdır.
- Uzun Ömürlü Pil: Uzun süreli kullanım için 8000-10000mAh pil.
- Çift Kameralar: Net fotoğraf ve videolar çekmek için Ön 2MP FF, Arka 8MP AF.
- HD Ekran: 10.95 inç 800*1280 HD kapasitif 10 noktalı dokunmatik ekran.
- Amiral Gemisi Tasarımı: Premium bir görünüm ve his için sanatsal işçilik.
- Çok Yönlü Kullanım: Ofis işleri, eğlence ve dinlence için idealdir.
Hedef Endüstriler: Eğitim, İş, Eğlence, Sağlık
Uygulamalar: Çevrimiçi öğrenme, uzaktan çalışma, görüntülü konferans, içerik tüketimi, oyun.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Spreadtrum T606 Çift çekirdekli A75 |
| LCD Ekran | 10.95 inç 800*1280 HD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/256GB Opsiyonel |
| Kamera | 2.0 MP /8.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.8V/8000 |
| Renk | Siyah/gümüş/mavi/açık mavi/mor |