Kinstone 10.3/10.1 inç Tablet PC 6000mAh 5GWiFi Okta-Core HD IPS BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB
| Adedi: | Teklif talep et |
10.1" Android 12 Tablet
İş ve eğlence için tasarlanmış 10.1" Android 12 Tabletimizle tablet teknolojisinin en son yeniliklerini deneyimleyin. Güçlü özellikleri ve şık tasarımıyla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Canlı bir ekran, uzun ömürlü pil ve çift kameraların keyfini çıkarın, hepsi güzel tasarlanmış bir pakette. İster hareket halindeyken çalışıyor olun, ister evde dinleniyor olun, bu tablet sizin mükemmel arkadaşınızdır.
Ana Faydalar:
- En Son Android 12 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü 6000mAh Pil: Şarj etme endişesi olmadan gün boyu güç.
- 10.1" HD IPS Ekran: Geniş görüş açısıyla canlı görselleri deneyimleyin.
- Çift Kameralar: Anıları yakalayın ve kolayca görüntülü görüşme yapın.
- Amiral Gemisi Tasarımı: Öne çıkan şık ve modern bir tasarım.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:
İdeal:
- Eğitim
- İş Profesyonelleri
- Eğlence
- Uzaktan Çalışma
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12 |
| İşlemci | Dört çekirdekli T310 |
| LCD Ekran | 1280*800 IPS FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB/6GB |
| Dahili Hafıza | 32GB/64GB/128GB |
| Kamera | 2MP+5MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G+BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/6000MAH Mavi Işık Göz Korumalı |
| Renk | Uzay Grisi/ Gümüş/Siyah |
![]()
![]()
![]()