Kinstone 10.1 inç Tablet PC 7500mAh 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD
| Adedi: | Pazarlık edilebilir |
10,3 İnç Tablet
10,3 inç tabletimizle kesintisiz performans ve büyüleyici görselleri deneyimleyin. Yarı metal tasarımla üretilen bu tablet, üstün bir his ve olağanüstü dayanıklılık sunar. Tüm eğlence ve üretkenlik ihtiyaçlarınız için çift BOX hoparlörlerle sürükleyici sesin ve canlı bir ekranın keyfini çıkarın.
Birden fazla renkte mevcut olan tabletimiz tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Hücre içi yüzey kabuk döküm teknolojisi, şık ve modern bir görünüm sağlar.
- Sürükleyici Ekran: Canlı görseller için 10,3 inç ekran.
- Üstün Tasarım: Dayanıklılık ve stil için yarı metal yapı.
- Gelişmiş Ses: Zengin, net ses için çift BOX hoparlör.
- Şık Yapı: Sadece 8,5 mm kalınlığında ince profil.
- Birden Fazla Renk: Tercihinize uygun çeşitli renklerde mevcuttur.
İdeal: Eğitim, Eğlence, İş ve Kişisel Kullanım.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Dört çekirdekli T310/ T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 (Opsiyonel) |
| LCD Ekran | 1920*1080 IPS FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB/6GB |
| Depolama | 32GB/64GB/128GB |
| Kamera | 2MP+5MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G+BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/7500MAH (Opsiyonel) |
| Renk | Uzay Grisi/ Gümüş/Siyah |