KS-tab102SQ Kinstone 10.1 inç Android 12 Tablet, 6GB RAM 64GB ROM (512GB'a kadar), FHD Ekran, 2 Renk
| Adedi: | Teklif talep et |
10.1" Android 12 Tablet
En son Android tablet ile görsel keyif ve güçlü performans deneyin.
Bu 10,1 inçlik tablet, en son Android 12 işletim sistemi ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.Ultra geniş FHD ekranında çarpıcı görsellerin tadını çıkarın ve uzun ömürlü bataryası ile daha verimli veya eğlenceli kalınYüksek performanslı bir çip ve bol depolama alanı ile çalışan bu tablet iş, oyun ve her şey arasında mükemmel.
Ana Avantajlar:
- En son Android 12 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve geliştirilmiş güvenliğin tadını çıkarın.
- Ultra Geniş 10.1" FHD Ekran:1920*1200 çözünürlüğü ile canlı görsellere dalın.
- 6000mAh uzun ömürlü pil:Gün boyunca elektrikli kalın.
- Güçlü Çip, Yüksek Performans:Sade bir çok görev ve duyarlı performans deneyimi.
- 6+64GB Depolama:Tüm favori uygulamalarınızı, dosyalarınızı ve medyalarınızı saklayın.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Eğlence, İş, Sağlık, Perakende
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| CPU | Spreadtrum SC9863A CortexTM A55 MP8, 1.6Ghz |
| GPU | IMG GE8322 |
| Hafıza | LPDDR 2GB en fazla 6GB |
| Sabit disk | 8 GB'dan 64 GB'ya kadar EMMC 5.1 |
| Görüntüle | 10.1 inç 800 * 1280 IPS / 1200 * 1920 IPS FHD |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n/ac |
| Güç adaptörü | 5.0V/2.0A |
| Konuşmacı | Dahili 8Ω/1W Box Hoparlör x 2 |
| USB arayüzü | USB OTG |
| Yerçekimi algılama | Destek |
![]()
![]()
![]()
![]()