102TD-L Kinstone Android 12 Tablet, 4GB RAM 64GB ROM Tablet, 4G LTE Kilitsiz, Sekiz Çekirdekli, 8+13MP Kamera, 1920*1200, BT 5.0, 2.4+5G WiFi, GPS
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone Tablet
Kinstone Tablet ile tablet teknolojisinde en son gelişmeleri deneyin. Android 12 tarafından desteklenen bu tablet sorunsuz ve duyarlı bir kullanıcı deneyimi sunar.Canlı bir ekran, ve tüm ihtiyaçlarınız için güçlü performans.
- En son Android 12 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve güncellemelerin tadını çıkarın.
- 5000mAh uzun ömürlü pil:Gün boyunca elektrikli kal.
- Güçlü 8 çekirdekli işlemci:Çatlak oyun ve çoklu görev deneyimi.
- Çift Kamera Sistemi:Ön ve arka kameralarla anıları yakalayın.
- 10.1" FHD Ekranı:Kendinizi çarpıcı görsellere kaptırın.
- 4G LTE bağlantısı:Hareket ederken bağlantıda kalın.
Hedef endüstriler:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal
Uygulamalar:E-öğrenme, Telemedisin, Satış Noktası, Mobil İşgücü
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | MT8788 Okta Core CPU ARM-A73 2.0GHz |
| LCD Ekranı | 10.1"/800*1280/1920*1200 IPS |
| RAM | 2GB/3GB/4GB DDR4 |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera. | 5.0MP+8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n/AC. 2.4Ghz+5.0Ghz |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | C tipi |
| Akü | 3.7V/5000mAh |
| BT sürümü | 5.0 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()