10.1 İnç Sekiz Çekirdekli Android Tablet PC, 7000mAH 4G LTE SIM Kart Yuvalı, Metal Gövde Malzemesi, Mavi Işık Göz Koruması Fonksiyonu, GPS, Çift Kamera WiFi, BT5.0
8 inçlik Android Tablet
Akıllı tasarım, güçlü performans.
Bu Android tableti, etkileyici bir kullanıcı deneyimi sunarak, zarif bir tasarımı güçlü bir performansla birleştirir.Okta çekirdekli işlemcisi çeşitli uygulamalar için sorunsuz çoklu görev ve tepki sağlar.
Ana Avantajlar:
- Sekiz çekirdekli işlemci:Düzenli ve verimli bir performans sağlar.
- Yüksek çözünürlüklü ekran:Keskin görüntüler için 1920x1200 FHD çözünürlüğü olan 8 inçlik IPS ekran.
- Uzun süreli batarya:Uzun süreli kullanım için 7000mAh pil.
- Zeki ve Şık Tasarım:Estetik açıdan hoş ve işlevsel.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Eğlence, İş ve Kişisel Kullanım.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| CPU | SC9863 Sekiz çekirdekli ((8) ARM Cortex |
| LCD Ekranı | 10.1" 1200*1920/ 800*1280IPS |
| RAM | 2GB/3GB/4GB DDR4 |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | 5.0MP/8.0MP+8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n/AC. 2.4Ghz+5.0Ghz |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.8V/7000MAH Seçenek |
| BT sürümü | 5.0 |
![]()
![]()
![]()