TAB-101SA-L Kinstone 10.1 inç Tablet Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD Type-C 2GB/3GB/4GB+12GB/32GB/64GB
Android Tablet
Android 12 Tablet'imizle tablet teknolojisindeki en yeniyi deneyimleyin. İş, eğlence ve dinlence için mükemmel olan bu tablet, güçlü özellikleri ve uzun ömürlü pili ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
- En Yeni Android 12 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- 6000mAh Uzun Ömürlü Pil: Sık şarj etme endişesi olmadan gün boyu enerjiniz olsun.
- Çift Kameralar: Ön (2MP/5MP) ve arka (5MP/8MP) kameralarla anılarınızı yakalayın.
- Yüksek Çözünürlüklü Ekran: 10.1" IPS ekranda (1920x1200/1280x800 FHD) canlı görsellerle kendinizi kaybedin.
- Çok Yönlü Kullanım: Ofis işleri, eğlence ve aradaki her şey için idealdir.
Hedef Sektörler: Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal
Uygulamalar: E-öğrenme, Teletıp, Satış Noktası, Mobil İş Gücü
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC9832E/ SC9863A Sekiz çekirdekli ARM Cortexâ„¢-A55 |
| LCD Ekran | 1280*800 IPS / 1200*1920 FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB |
| Dahili Hafıza | 16GB/32GB/64GB/ |
| Kamera | 2.0MP/5.0MP+5.0MP/8.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G+BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/6000MAH Opsiyonel |
| Renk | Uzay Grisi/ Gümüş/Siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()