Kinstone 14.1 inç Ultra book MAX 1TB+Bellek 32GB İş dizüstü bilgisayarı
Kinstone 14.1 inç Ultrabook, hareket halindeki profesyoneller için tasarlanmış güçlü ve hafif bir iş dizüstü bilgisayarıdır. Ultra ince tasarımı ve 1 kg'ın altındaki ağırlığı ile performanstan ödün vermeden olağanüstü taşınabilirlik sunar.
4K'ya kadar çözünürlüklere sahip canlı 14 inç ekran, isteğe bağlı bellek yapılandırmaları ve Windows 10, Windows 11 ve Linux ile uyumluluk sunan bu dizüstü bilgisayar, üretken kalmanız için ihtiyacınız olan esnekliği ve gücü sağlar.
Anahtar Faydalar:
- Ultra Taşınabilir: Kolay seyahat için hafif tasarım.
- Yüksek Çözünürlüklü Ekran: Keskin görseller için 4K'ya kadar çözünürlüğe sahip 14 inç ekran.
- Esnek İşletim Sistemi Seçenekleri: Windows 10, Windows 11 ve Linux ile uyumludur.
- Genişletilebilir Depolama: Tüm dosyalarınız için 1 TB'a kadar depolama alanı.
- Özelleştirilebilir Bellek: İhtiyaçlarınıza uygun isteğe bağlı bellek yapılandırmaları.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:
İş profesyonelleri, öğrenciler ve güvenilir ve taşınabilir bir bilgi işlem çözümüne ihtiyaç duyan herkes için idealdir. Mükemmel:
- İş seyahati
- Eğitim
- Uzaktan çalışma
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10/ Windows 11/Linux |
| İşlemci | Intel® ADL-N/TWL N100/ N150/Intel 12. Nesil/13. Nesil/ i3/i5/i7/i9 (isteğe bağlı) |
| LCD | 14" 1920*1200 16:10 4K'ya kadar |
| BELLEK | 4GB/8GB/12GB/16GB (İsteğe bağlı) |
| DEPOLAMA | MAX 1TB (128GB/256GB/512GB isteğe bağlı) |
| KAMERA | 1MP/2MP |
| Wi-Fi | WiFi 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5.0GHz, BT4.2/5.2 Desteği |
| BATARYA | 11.55V/5195mAh (isteğe bağlı:11.4V/4330mAh) |
| DOKUNMATİK | Desteklenmiyor |
| MALZEME | A/C/D Magnezyum, B Plastik |
| G/Ç PORTU | HDMI*1, 2*USB, 03.5mm Combo, USB3.2*2 |