Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
NB-i156HC1
Teknik özellikler:
G/Ç Bağlantı Noktası
Tanım:
DC3.5*1.4, Tip-C DP, HDMI *1,USB*1,RJ45*1,USB3.0*1,USB3.0*1, 03,5mm Kombinasyon, 1*Mikro SD
Ürün Açıklaması
Uygun Fiyatlı ve Dayanıklı Dizüstü Bilgisayar
Bütçe dostu kullanıcılar, sık seyahat edenler ve eğitim/eko odaklı pazarlar için idealdir. Uygun fiyatı işlevsel dayanıklılıkla birleştirir.
Ana Faydalar:
- Bütçe dostu alıcılar için uygun fiyat noktası
- Sık seyahat edenler için dayanıklı tasarım
- Eğitim kurumları ve eko odaklı girişimler için uygundur
- İşlevsel ve güvenilir performans
Ürün Özellikleri
FOB Birim
adet
FOB Fiyatı
0
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10/ Windows 11/Linux |
| İşlemci | Intel® ADL-N/TWL N95/ N100/N150 Intel 12. Nesil/13. Nesil/i3/i5/i7/i9(isteğe bağlı) AMD 3200U/3500U/ 5400U/7430U(isteğe bağlı) |
| Ekran | 14.1"/15.6" 16:9 1920*1080 |
| RAM | 4GB/8GB/12GB/16GB (İsteğe bağlı) |
| DEPOLAMA | MAKSİMUM 1TB (128GB/256GB/512GB isteğe bağlı) |
| KAMERA | 1MP/2MP |
| Wi-Fi | WiFi 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5.0GHz, BT4.2/5.1 Desteği |
| BATARYA | 11.55V 5000mAh |
| DOKUNMATİK | Desteklenmiyor |
| MALZEME | A/B/C/D Tamamı plastik(14.1 isteğe bağlı A/D donanım, 15.6 isteğe bağlı A donanım) |
| G/Ç PORTU | DC3.5*1.4, Type-C DP, HDMI *1, USB*1, RJ45*1, USB3.0*1, USB3.0*1, 03.5mm Combo, 1*Micro SD |